Witamy na stronie internetowej klubu jeździeckiego Amber Horse.

Nasze konie rekreacyjne

Nasz ośrodek mieści się w przepięknie położonym podwarszawskim miasteczku Milanówek.

Stajnia Amber Horse przyciąga swoim malowniczym położeniem w pobliżu parku, stawów i łąk dających poczucie swobody oraz zapewniających możliwość relaksu i odosobnienia pomimo bliskości aglomeracji warszawskiej.

Widok na staw

Naszym gościom i klientom oferujemy szeroką gamę usług związanych z jeździectwem i nie tylko. Prowadzimy zajęcia jazdy konnej na każdym poziomie zaawansowania - począwszy od lonży po treningi sportowe, zarówno skokowe, jak i ujeżdżeniowe. W naszej ofercie znajdą Państwo także zajęcia z hipoterapii prowadzone przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę. Ponadto proponujemy przejażdżki bryczkami, jak również naukę powożenia. Cyklicznie w klubie organizowane są konsultacje szkoleniowe z trenerami zarówno skokowymi jak i ujeżdżeniowymi.

Rodzina w komplecie

Co roku w klubie organizujemy szereg imprez jeździecko-rekreacyjnych, m.in. Piknik z Koniem (regionalne zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody), Towarzyskie Zawody w Powożeniu i Ujeżdżeniu. Kilkukrotnie byliśmy również gospodarzami takich imprez jak Ogólnopolskie Zawody Aktorów i Dziennikarzy w Powożeniu i Mistrzostw Polski Podkuwaczy

Piknik z Koniem   Piknik z Koniem

Zapewniamy oświetlony plac treningowy oraz krytą ujeżdżalnię (20x45m). Klub dysponuje kompletem przeszkód skokowych.

Zajmujemy się końmi od początkowych faz rozwoju (lonżowanie, zajeżdżanie, doskonalenie umiejętności). W naszej stajni konie przebywają w jasnych i przestronnych (3x4m) boksach, a w ciągu dnia na wybiegach i pastwiskach. Budynek stajni zapewnia komfortowe warunki, bo zbudowany jest z pełnej cegły - dzięki temu oferuje przyjemny chłód w upalne dni i przytulne ciepło zimą.

Klub jeździecki Amber Horse to także możliwość organizowania imprez przy ognisku lub kominku oraz spotkań integracyjnych dla firm.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!więcej...